Telefon

0532 628 18 53


Hakkımızda

Firmamız 2022 yılında Abdurrahman Meral tarafından kurulup Pompa ve Tesisat hizmeti vermektedir. Tamir, Bakım-Onarım, Servis, Montaj ve Satış işlemleri yapılmaktadır.

 

Misyonumuz : Müşterilerimizin hem ailelerine hem de arkadaşlarına diğer finans şirketleri yerine bizi  tavsiye etmelerini sağlayacak  mükemmel bir hizmet yaşatmayı amaçlıyoruz. Beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak, bu deneyimin ayrılmaz bir parçasıdır.

Vizyonumuz : Müşterilerimiz için para, bir hedefe ulaşmak için çoğunlukla bir araçtır; çünkü yaşam, her anı dolu dolu yaşamak demektir. İşte bu nedenle müşterilerimizin hayallerine ulaşabilmeleri ve karşılarına çıkabilecek engellerin üstesinden gelebilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.  Biz kendimizi, servis ve bakım ürünlerimizle müşterilerimizin finansal geleceklerini güvence altına almalarına yardımcı olmaya adadık.


Biz Sizi Arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.